LC-SC 10GbE MM Duplex 2m LSZH Fibre Cable 50/125 OM3-kabels

6.99

121 op voorraad

Artikelnummer: DX-OM3-LCSC-002-ORG Categorieën: , ,

Beschrijving

LC-SC 10GbE MM Duplex 2m LSZH Fibre Cable 50/125 OM3

De Multi Mode OM3 kabels zijn ontworpen om een ​​hoge overdrachtssnelheid te ondersteunen. De kabels kunnen tot 10Gb toepassingen ondersteunen en zijn tegelijkertijd achterwaarts compatibel met de 5/125 OM2-infrastructuur. De kabels voldoen aan of overtreffen de specificaties van de industriestandaard. Elke kabel is individueel getest voor maximale betrouwbaarheid. De levering is met prestatierapporten. De OM3 patchkabels zijn verkrijgbaar in verschillende lengtes, van 0,5 m tot 3 m lengte.

Extra informatie

Gewicht0.45 kg